První seminář k energetickým úsporám máme zdárně za sebou, sešli jsme se v Jablunkově v prostorách MAS Jablunkovsko dne 16.2.2026, děkujeme všem, kteří přišli a zapojili se do diskuze. Bylo to přínosné pro účastníky semináře i pro školitele.
Doufáme, že dotace do NOVÉ ZELENÉ ÚSPORÁM budou brzy otevřeny, protože zájem je velký a všichni čekají na podmínky a výši dotací.
Děkujeme,
tým MAS Jablunkovsko