V hasičské zbrojnici v Písku jsme se sešli na semináři k energetickým úsporám, mohli jsme diskutovat, probrat individuální dotazy, poradit občanům, co dělat s jejich domem a věříme, že všem zájemcům o dotaci brzy pomůžeme a podáme společně žádost o dotaci do NZU.
Děkujeme zaměstnancům za nachystání prostředí pro seminář a těšíme se na další setkání!
tým MAS Jablunkovsko
Přijďte mezi nás i na další semináře, které postupně budeme vylepšovat a aktualizovat podle nových informací a podmínek Ministerstva životního prostředí:
dne 20.4.2026 v obci Vendryně
dne 28.4.2026 v obci Písečná
a následně v dalších obcích regionu.
Publikováno: 30. 3. 2026 11:11