Sešli jsme se v obci Bystřice v budově Muz-IC a využili její prostory pro seminář o energetických úsporách.
Děkujeme všem účastníkům semináře za jejich dotazy i velkou účast a obci Bystřice a zaměstnancům za vstřícné jednání.
tým MAS Jablunkovsko
Přijďte mezi nás i na další semináře, které postupně budeme vylepšovat a aktualizovat podle nových informací a podmínek Ministerstva životního prostředí:
dne 18.5.2026 v obci Bukovec a následně v dalších obcích regionu.