Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Kalendář akcí > Události od 26. 2. 2024

Kalendář akcí

Seznam událostí od 26. 2. 2024 do 10. 3. 2024


Pátek

Karneval s úsměvem

Pro rodiny s dětmi s hendikepem jsme připravili akci "Karneval s úsměvem". Pokud máte o tuto aktivitu zájem prosím kontaktujte osobu uvedenou na letáku. 

Sobota

Tvoříme pro Nedoklubko 2

Baví Vás háčkování a máte chuť strávit sobotní odpoledne v příjemném kolektivu a přitom pomoci dobré věci, jste srdečně zváni na další setkání pod názvem "Tvoříme pro Nedoklubko".

Úterý

Workshop šití

Srdečně vás zveme na bezplatný workshop šití, který se bude konat v rámci projektu Posilování role komunit v MAS Jablunkovsko. V případě zájmu se můžete přihlásit na emailu nikol.lipkova@jablunkov.charita.cz nebo na tel: 733 592 289. Počet míst je omezen.

Středa

Workshop na téma Stařecká demence

V rámci projektu Posilování role komunit v MAS Jablunkovsko Vás zveme na workshop na téma Stařecká demence pod vedením pana magistra Janusze Sikory.

Pátek

Seminář pro dobrovolníky pracující s dětmi

V rámci projektu Posilování role komunit v MAS Jablunkovsko jsme pro Vás připravili seminář s názvem "Jak efektivně pracovat s dětma". Tento seminář je primárně určen dobrovolníkům, kteří pracují s dětmi.

Inspirativní klub pro teenagery

Už příští pátek! Další setkání v rámci Inspirativního klubu pro teenagery . Setkání se uskuteční v komunitním centru v Mostech u Jablunkova.