Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Kalendář akcí > Události od 11. 3. 2024

Kalendář akcí

Seznam událostí od 11. 3. 2024 do 24. 3. 2024


Středa

Velikonoční tvoření

V prostorech Charity Jablunkov bude probíhat v rámci projektu Posilování role komunit v MAS Jablunkovsko "Velikonoční tvoření pro maminky". Pokud máte o tuto aktivitu zájem přihlaste se na uvedeném kontaktu. 

Pátek

Velikonoční dílnička

Velikonoční dílnička pro rodiče s dětmi v komunitním centru v Mostech u Jablunkova v rámci projektu Posilování role komunit v MAS Jablunkovsko

Pondělí

Velikonoční pečení seniorů

Zveme Vás na komunitní setkání seniorů, kde si společně můžete užít příjemnou atmosféru zpestřenou pečením velikonočních ozdob. Pokud máte chuť se zapojit, jste srdečně zváni. 

Čtvrtek

Setkání pečujících osob a osob zdravotně znevýhodněných

Pokud máte chuť zapojit se do tvorby komunitního plánu pro území MAS Jablunkovska a jste osobou pečující o osobu blízkou nebo osobou se zdravotním postižením, jste srdečně zváni na setkání, které se uskuteční 21.3.2024 v Mostech u Jablunkova. 

Pátek

Inspirativní klub pro mládež 3

Každý druhý pátek se v prostorách Komunitního centra v Mostech u Jablunkova schází Inspirativní klub pro mládež. Teenageři mají pod vedením lektorky Veronika Manit Malyjurkova možnost odhalit a prozkoumat své talenty a hledat cesty, kterými by se mohli třeba v profesním životě ubírat.