Cerfikační komise regionální značky Gorolsko Swoboda

24.05.2016 10:46

MAS Jablunkovsko navázalo užší spolupráci s nositelem regionální značky "Gorolsko Swoboda". V rámci spolupráce jsme na našem webu umístili trvalý odkaz na regionální značku "Gorolsko Swoboda", která je zapojena do celostátní Asociace regionálních značek. Zájemci o certifikaci svého produktu, výrobku či služby získají více informací na stránkách regionální značky.

U příležitosti certifikace regionálních výrobků proběhlo 1. jednání zástupců regionální značky "Gorolsko Swoboda" s osobami, které mají certifikát, ale i se zájemci o certifikaci výrobků. Byli jsme mezi přizvanými hosty. Na jednání byly prezentovány nové metodiky a postupy jak je možno značku "Gorolsko Swoboda" získat. Proběhla i krátká ukázka výrobků. Na jednání se hovořilo i o podmínkách účasti držitelů značky na kulturních akcích.

Zástupci koordinátora značky se nyní připravují na druhé jednání, na němž budou hodnoceny žádosti o certifikaci. Jednání se uskuteční opět v Jablunkově, v domě PZKO (Mar. nám. 18, Jablunkov) dne 25.5.2016 v 16:30.

Zpět