LEADERFEST 2016 - Změny!!!

24.05.2016 11:08

Informujeme všechny zájemce, že dochází k pro Vás pozitivním změnám podmínek účasti na setkání LeaderFEST Jeseníky 2016 v Karlově Studánce.

  • Vzhledem k  zájmu o LeaderFEST Jeseníky 2016 se prodlužuje termín pro možnost registrací do 31. 5. 2016
  • Změna účastnického poplatku - příjemná zpráva pro všechny přihlášené i doposud nepřihlášené účastníky LF. Registrační poplatek se při vícedenní účasti na LF  snížil z původních 1 600 Kč na 1 400 Kč. Tato cena platí v případě, že budete chtít využít vše, co Vám LF 2016 nabízí – kulturu, vzdělání, přátelská setkání, výměnu zkušeností a nových kontaktů, návštěva turisticky atraktivních míst Hrubého Jeseníku, atd.
  • Nový účastnický poplatek při jednodenní návštěvě.  Nemůžete se na LF v krásném prostředí Karlově Studánky zdržet, ale nechcete přijít o zajímavé semináře, workshopy, festival regionálních produktů a doprovodný kulturní program, který je připravován na hlavní den LF - čtvrtek 9.6.2016? Pro tyto účastníky byl stanoven poplatek 850 Kč.
  • Těšit se můžete na zástupce z ministerstva zemědělství, zástupce z Moravskoslezského kraje, odborníky na životní prostředí, Lesy ČR, zkušené matadory metody Leader a zástupce MAS.
  • Ve čtvrtek 9. 6. 2016 se bude v rámci LF konat dopolední blok seminářů a workshopů na téma MAP, vzdělání, školství. Nečekejte teorii, připravte se na žhavé novinky, informace a zkušenosti z praxe.
  • V pátek je nově přidána konference na aktuální téma pro všechny MAS - strategického plánování -  shrnutí zkušeností s počátkem nového programového období, shrnutí základních informací; vyhodnocení způsobů tvorby SCLLD s ohledem na dobrou praxi strategického plánování, definice nejčastějších chyb a stanovení preferovaných oblastí vzdělávání manažerů MAS jako aktérů a koordinátorů regionálního rozvoje na nejnižší úrovni. 

Termín přihlášení se zkracuje, tak neotálejte! Je toho opravdu hodně, co můžete v rámci tří dnů zažít a získat na jednom z nejkrásnějších a nejčistších míst v České republice.

Registrovat se můžete na:  www.leaderfest.cz nebo www.facebook.com/leaderfest

 

Zpět