Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > O nás > Podpořené projekty

Podpořené projekty


MAPA PODPOŘENÝCH PROJEKTŮ

Přinášíme přehlednou mapu projektů, které byly prostřednictvím MAS Jablunkovsko doposud realizovány a úspěšně ukončeny. V mapě naleznete popisy jednotlivých projektů a mnoho dalších informací.

Pro prohlížení mapy doporučujeme její zobrazení v samostatném okně (tlačítko v pravém horním rohu). Při kliknutí na jednotlivé vyznačené body se z levé strany rozbalí navigační menu. Jednotlivé vrstvy lze skrýt nebo zobrazit podle Vašeho výběru.

Projekty

STROJOVÉ VYBAVENÍ PRO CHOV OVCÍ A KOZ

Datum konání: 4. 12. 2022

STROJOVÉ VYBAVENÍ PRO CHOV OVCÍ A KOZ

Hlavním cílem projektu je nákup tří strojů, a tím zajištění nezávislosti na ostatních farmářích. Koupí shrnovače píce umožňuje přechod z ruční výroby sena na strojovou a zvýšení efektivity výroby krmiv.

Více

Publikováno 10. 4. 2023 23:35

MODERNIZACE VYBAVENÍ ZŠ, MŠ DOLNÍ LOMNÁ

Datum konání: 29. 11. 2022

MODERNIZACE VYBAVENÍ ZŠ, MŠ DOLNÍ LOMNÁ

Předmětem projektu byla modernizace vybavení ZŠ, MŠ a školní jídelny. Projekt byl realizován s cílem zlepšení podmínek a zvýšení kvality zázemí pro žáky i pedagogy. Globálním cílem projektu je zkvalitnění veřejné služby vzdělávání v obci Dolní Lomná.

Více

Publikováno 10. 4. 2023 23:27

Prodloužení Cyklostezky Z Dolní Lomné

Datum konání: 22. 1. 2021

Prodloužení Cyklostezky Z Dolní Lomné

Hlavním cílem projektu je prostřednictvím vytvoření nové kvalitní dopravní infrastruktury pro nemotorovou dopravu navýšit využití potenciálu nemotorové dopravy k mobilitě obyvatel do zaměstnání, škol a za službami v dotčeném území se všemi pozitivními důsledky, kterými jsou především snížení zátěže

Více

Publikováno 10. 4. 2023 22:30