Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > O nás > Podpořené projekty

Podpořené projekty


MAPA PODPOŘENÝCH PROJEKTŮ

Přinášíme přehlednou mapu projektů, které byly prostřednictvím MAS Jablunkovsko doposud realizovány a úspěšně ukončeny. V mapě naleznete popisy jednotlivých projektů a mnoho dalších informací.

Pro prohlížení mapy doporučujeme její zobrazení v samostatném okně (tlačítko v pravém horním rohu). Při kliknutí na jednotlivé vyznačené body se z levé strany rozbalí navigační menu. Jednotlivé vrstvy lze skrýt nebo zobrazit podle Vašeho výběru.

Projekty

Níže naleznete přehled všech projektů, kterým jsme poskytli finanční podporu v rámci výzev MAS Jablunkovsko. Projekty jsou řazeny chronologicky podle termínu realizace. Projekty lze dále vybrat podle plánovacího období, katastru obce, ve které byly realizovány i podle operačního programu.

Pozn.: použité zkratky programů: PRV - Program rozvoje venkova, IROP - Integrovaný regionální operační program, OPŽP - Operační program Životní prostředí

Košařiska - chodník v centru obce

Datum konání: 30. 11. 2018

Realizací projektu došlo k vybudování chodníkového tělesa a odvodnění v centrální části obce Košařiska, a to podél místní komunikace. Opatření významně přispívá k navýšení bezpečnosti dopravy v dané lokalitě.

Více

Publikováno 24. 3. 2024 8:30

Učebna informačních a komunikačních technologií v Košařiskách

Datum konání: 31. 10. 2018

V rámci projektu je vybavena stávající ICT učebna školy sloužící pro výuku předmětu Informační a komunikační technologie žáků základní školy, základní školy s polským jazykem vyučovacím, dále pro výuku dalších předmětů a pro činnost školní družiny.

Více

Publikováno 24. 3. 2024 11:41