Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > O nás > Podpořené projekty

Podpořené projekty


MAPA PODPOŘENÝCH PROJEKTŮ

Přinášíme přehlednou mapu projektů, které byly prostřednictvím MAS Jablunkovsko doposud realizovány a úspěšně ukončeny. V mapě naleznete popisy jednotlivých projektů a mnoho dalších informací.

Pro prohlížení mapy doporučujeme její zobrazení v samostatném okně (tlačítko v pravém horním rohu). Při kliknutí na jednotlivé vyznačené body se z levé strany rozbalí navigační menu. Jednotlivé vrstvy lze skrýt nebo zobrazit podle Vašeho výběru.

Projekty

MODERNIZACE FARMY V MOSTECH U JABLUNKOVA

Datum konání: 30. 12. 2022

MODERNIZACE FARMY V MOSTECH U JABLUNKOVA

Hlavním cílem projektu je pořízení stroje k přepravě balíků s větší kapacitou. Nový stroj je díky tandemové nápravě a níže položenému těžišti přizpůsoben k nakládání balíků přímo na pozemcích což vede k úspoře PHM a času. Díky tomuto stroji bylo možno zvýšit efektivitu práce.

Více

Publikováno 11. 4. 2023 0:05

SHRNOVAČ PÍCE ZEMĚDĚLSKÉHO PODNIKU

Datum konání: 30. 12. 2022

SHRNOVAČ PÍCE ZEMĚDĚLSKÉHO PODNIKU

Hlavním cílem projektu s plným názvem „Shrnovač píce pro zkvalitnění zemědělského podniku“ je pořízení shrnovače píce, který zvýší efektivitu práce. Díky této nové technice jsou zemědělské práce prováděny rychleji a kvalitněji. Sklizené seno je díky tomuto shrnovači kvalitnější.

Více

Publikováno 11. 4. 2023 0:02

MODERNIZACE HOSPODÁŘSTVÍ

Datum konání: 30. 12. 2022

MODERNIZACE HOSPODÁŘSTVÍ

Hlavním cílem projektu s plným názvem „Modrnizace hospodářství – traktorový návěs – třístranný sklápěč PV 4000“ je zefektivnění práce a podpora konkurenceschopnosti v oblasti zemědělského podnikání. Nákupem sklopného návěsu za traktor je zajištěn lepší provoz a úspora provozních výdajů.

Více

Publikováno 10. 4. 2023 23:49

ZVÝŠENÍ TECHNICKÉ VYBAVENOSTI

Datum konání: 13. 7. 2021

ZVÝŠENÍ TECHNICKÉ VYBAVENOSTI

Projekt s názvem „ZVÝŠENÍ TECHNICKÉ VYBAVENOSTI KULTURNÍHO DOMU“. Cílem projektu je zkvalitnění audiovizualizačního systému v kulturním domě „Kasowy“ v Mostech u Jablunkova. Došlo k pořízení laserové techniky zajišťující dostatečnou ostrost a jas obrazu i při osvětleném sálu.

Více

Publikováno 10. 4. 2023 23:14

ROZŠÍŘENÍ MOBILNÍCH PRVKŮ PRO AKCE GOTIC

Datum konání: 20. 4. 2021

ROZŠÍŘENÍ MOBILNÍCH PRVKŮ PRO AKCE GOTIC

Projekt s názvem Rozšíření mobilních prvků pro akce GOTIC. Cílem projektu je rozšíření nabídky atrakcí účastníkům kulturních akcí, které jsou pořádány během celé sezóny. Pro tyto potřeby byl pořízen partystan s příslušenstvím a 10 ks pivních setů.

Více

Publikováno 10. 4. 2023 23:08

INTERIÉRY KOMUNITNÍHO CENTRA

Datum konání: 16. 2. 2021

INTERIÉRY KOMUNITNÍHO CENTRA

Projekt „Interiéry komunitního centra“ si klade za hlavní cíl setkávání členů jednotlivých komunit v příjemném prostředí v centru obce Mosty u Jablunkova.

Více

Publikováno 10. 4. 2023 23:06

Prodloužení Cyklostezky Z Dolní Lomné

Datum konání: 22. 1. 2021

Prodloužení Cyklostezky Z Dolní Lomné

Hlavním cílem projektu je prostřednictvím vytvoření nové kvalitní dopravní infrastruktury pro nemotorovou dopravu navýšit využití potenciálu nemotorové dopravy k mobilitě obyvatel do zaměstnání, škol a za službami v dotčeném území se všemi pozitivními důsledky, kterými jsou především snížení zátěže

Více

Publikováno 10. 4. 2023 22:30