Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Máte zajímavý podnikatelský nápad, pojďte ho s naší pomocí zrealizovat!

Máte zajímavý podnikatelský nápad, pojďte ho s naší pomocí zrealizovat!„MASka“ neboli Místní akční skupina Jablunkovsko, z.s., kterou dnes najdete na adrese Bystřice čp. 295, pomáhá ve svém území občanům, firmám, neziskovým organizacím i obcím s rozvojem jejich aktivit, s rozvojem podnikání, a to buď konzultacemi, přidělováním dotací či zpracováváním dotačních žádostí.

Místem působení této místní akční skupiny jsou obce Bystřice, Vendryně, Nýdek, Košařiska, Milíkov, Návsí, Jablunkov, Písek, Písečná, Bukovec, Hrčava, Mosty u Jablunkova.

V této chvíli oslovuje „MASka“ všechny podnikající osoby – malé a střední podniky z tohoto území - s možností zapojení se do vyhlášené 2. výzvy „MAS Jablunkovsko - OP TAK – Technologie pro MSP“. Kontaktní osobou je pan Petr Karlubík, tel. 739 335 550, email: info@masjablunkovsko.cz.

Pokud zde podnikáte a máte zájem svůj obor rozvíjet, ozvěte se. Právě pro Vás je otevřena výzva z Operačního programu Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost, která je zaměřena na pořízení technologických zařízení a vybavení včetně infrastruktury. Jedná se o dotace na nákup např. výrobního stroje, manipulačního systému, měřící a testovací stanice, ICT systémů, vybavení prodejny 24/7 (např. stroje s automatizací, oční laser, pila na krácení železa, potravinomat, automatická prádelna, fitness centrum aj.) nebo investice do nehmotného majetku  - software, webové stránky, předplacení cloudových služeb po dobu realizace projektu. „Ale toto není konečný výčet podporovatelným technologií, pokud máte vlastní nápad, ozvěte se, pomůžeme s konzultací Vašeho podnikatelského záměru! Výše dotace je v rozmezí 250.000 – 2.140.000 Kč, žadatel se podílí 50% na celkové investici.

Bližší informace najdete na webových stránkách www.masjablunkovsko.cz v sekci aktuální výzvy - https://www.masjablunkovsko.cz/aktualni-vyzvy.