Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Novinky NZÚ Light

Novinky NZÚ LightNové podmínky pro získání dotace v rámci programu NZÚL

Od 28. března 2024 jsou veřejně dostupné nové podmínky pro získávání dotací v rámci programu Nová Zelená úsporám Light (NZÚL). Tato podpora je zaměřena na zateplení a ohřev teplé užitkové vody pro rodinné domy a určité bytové jednotky. Jednou z klíčových novinek je, že žadatel musí být alespoň částečným vlastníkem rodinného domu, kde všichni obyvatelé buď pobírají starobní důchod nebo jim byl přiznán 3. stupeň invalidního důchodu. Tato podpora je také určena pro rodiny, které pobírají příspěvek na bydlení nebo přídavek na dítě.

Nově nyní mohou žadatelé podat žádost na druhou aktivitu v rámci programu Zelená úsporám Light, i když již předtím podali žádost na jednu jinou aktivitu. To znamená, že mohou podat například žádost na ohřev vody, i když již bylo předtím zažádáno o zateplení a naopak.

Veškeré detaily ohledně podmínek a možností žádání jsou k dispozici na webových stránkách: https://novazelenausporam.cz/nzu-light/

 

Poradenství v rámci programu Zelená úsporám Light

Naši poradci vám nabízí poradenství v rámci nového programu Zelená úsporám Light, který má za cíl podporovat ekologické a energeticky úsporné projekty. Jsme zde, abychom poskytli kompletní informace o podmínkách programu, dostupných dotacích a technických požadavcích.

Naše poradenské služby vám pomohou při výběru vhodných opatření pro zvýšení energetické účinnosti vašeho domova či podniku a při přípravě kvalitní žádosti o dotaci. S námi budete mít jistotu, že vaše žádost bude připravena správně a úspěšně projde procesem hodnocení.

Neváhejte nás kontaktovat a rádi vám pomůžeme s vaším projektem v rámci Zelené úsporám Light. Buďte součástí ekologických a energeticky úsporných iniciativ a přispějte k udržitelnosti životního prostředí!

 

Závazné pokyny NZÚ Light

Zpráva o instalaci OZE

Leták ke stažení

 

Poradci MAS Jablunkovsko:

 

Mgr. Lucie Trombiková

tel: +420 777 255 903

email: lucie.trombikova@masjablunkovsko.cz

 

Ing. Monika Szkatulová

tel: +420 735 126 820

email: monika.szkatulová@masjablunkovsko.cz

 

Ing. Monika Byrtusová

tel: +420 732 279 193

email: monika.byrtusova@masjablunkovsko.cz

 

Jana Stachurová

tel: +420 727 943 374

email: jana.stachurova@masjablunkovsko.cz

 

Mgr. Petr Karlubík

tel: +420 739 335 550

email: petr.karlubik@masjablunkovsko.cz