Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > O nás > Podpořené projekty

Podpořené projekty


MAPA PODPOŘENÝCH PROJEKTŮ

Přinášíme přehlednou mapu projektů, které byly prostřednictvím MAS Jablunkovsko doposud realizovány a úspěšně ukončeny. V mapě naleznete popisy jednotlivých projektů a mnoho dalších informací.

Pro prohlížení mapy doporučujeme její zobrazení v samostatném okně (tlačítko v pravém horním rohu). Při kliknutí na jednotlivé vyznačené body se z levé strany rozbalí navigační menu. Jednotlivé vrstvy lze skrýt nebo zobrazit podle Vašeho výběru.

Projekty

Níže naleznete přehled všech projektů, kterým jsme poskytli finanční podporu v rámci výzev MAS Jablunkovsko. Projekty jsou řazeny chronologicky podle termínu realizace. Projekty lze dále vybrat podle plánovacího období, katastru obce, ve které byly realizovány i podle operačního programu.

Pozn.: použité zkratky programů: PRV - Program rozvoje venkova, IROP - Integrovaný regionální operační program, OPŽP - Operační program Životní prostředí

Vybavení kulturního střediska v obci Hrčava

Datum konání: 31. 3. 2022

Projektem je podpořen kulturní a společenský život v obci Hrčava. Došlo k rekonstrukci podlahy a pořízení stolů a židlí z masivního dřeva v provedení tradičního venkovského stylu v malém sále kulturního a společenského domu.

Více

Publikováno 11. 4. 2023 0:09

Výroba tradičních mléčných výrobků

Datum konání: 31. 3. 2018

Projekt je zpracován a zaměřen především na zpracování mléka a výrobu mléčných produktů s cílem vytvořit typické regionální produkty na území MAS. Výrobou regionálních produktů se zároveň podpoří rozvoj agroturistiky v rámci celého Trojmezí, místa, kde se střetávají tři národy CZ-SK-PL.

Více

Publikováno 25. 3. 2024 23:24

Traktor s vybavením

Datum konání: 31. 3. 2018

Projekt je zaměřený a zpracovaný na nákup zemědělské techniky – traktoru spolu s potřebným vybavením, který bude využíván převážně pro zemědělskou činnost, při práci se zvířaty na firmě, především při krmení, maniulaci s balíky sena, při obhospodařování pozemků, sečení, mulčování, atd.

Více

Publikováno 25. 3. 2024 22:07

Nákup zařízení - rozvoj podniku

Datum konání: 28. 2. 2018

Cílem projektu je koupě traktoru s příslušenstvím, který umožní začít novou činnost v podniku. Jedná se především o kultivaci okolních pastvin a luk. Zakoupená technika také pomůže při mnoha jiných úkonech (přívoz krmení pro zvířectvo, vývoz hnoje, rozmetání hnoje, …).

Více

Publikováno 25. 3. 2024 22:33